Schoolteam

Directie

Naam: Leen Van Hileghem

Telefoon: 052/34.03.75

Gsm: 0474/26.34.46

Email: directie@kinderplaneet.eu

Secretariaat + Preventieadviseur

Naam: Marijke Spiessens

Telefoon: 052/34.03.75

Email: secretariaat@kinderplaneet.eu

Schoolbestuur

VZW Katholieke Scholen Groot-Bornem

Driesstraat 10

2880 Bornem

Voorzitter : Jan Van Acoleyen

Email : jan.van.acoleyen@ksgrootbornem.be

Schoolraad

Vertegenwoordiger schoolbestuur : Danny Wilms

Vertegenwoordigers van de ouders: Bart Rotiers, Kristof Joos

Vertegenwoordigers van de leerkrachten: Ellen Pauwels, Elke Kerremans

Vertegenwoordigers van de lokale gemeenschap: Pieter Nijs

Ouderraad

Voorzitter : Bart Rotttiers

Oudenhof 45 – 2880 Mariekerke

Telefoon : 0475/47.20.95

Leerkrachten

Kerremans Elke                               1ste kleuterklas

Tel. : 0472/86.99.45
Email: elke.kerremans@kinderplaneet.eu

Segers Ann                                     2de kleuterklas

Tel. : 0472/97.72.15
Email: ann.segers@kinderplaneet.eu

Stange Yaëlle                                 3de kleuterklas

Tel. : 0476/25.64.18
Email: yaelle.stange@kinderplaneet.eu

Pauwels Ellen                                  1ste leerjaar

Tel. : 0494/70.69.99
Email: ellen.pauwels@kinderplaneet.eu

Caroline Geenens                            2de leerjaar

Tel. : 0472/50.30.21

Email : caroline.geenens@kinderplaneet.eu

Mampaey Carine                             3de leerjaar
Tel. : 0497/84.63.33
Email: carine.mampaey@kinderplaneet.eu

Freya Sergooris                              4de leerjaar
Tel.: 0479/38.27.09
Email: freya.sergooris@kinderplaneet.eu

Kenens Manus                                 5de leerjaar
Tel. : 052/34.13.90
Email: manus.kenens@kinderplaneet.eu

De Buyser Sylvia                             6de leerjaar

Tel. : 0475/47.80.26
Email: sylvia.de.buyser@kinderplaneet.eu

Saskia Leniere                                turnleerkracht

Tel. : 0497/37.49.37

Email: saskia.leniere@kinderplaneet.eu

 

Dorien Bellon                                   zorgcoördinator

Tel. : 0474/31.89.55

Email: dorien.bellon@kinderplaneet.eu

 

Parisi Lina                                          zorgjuf K.S.  (deeltijds)
Tel.: 0499/16.70.13
Email: lina.parisi@kinderplaneet.eu

 

Om je beter van dienst te zijn maakt deze site gebruik van cookies.

Accepteer onze cookies om zo vlot mogelijk op onze website te surfen. Meer info over het privacybeleid, klik hier