Schoolteam

Directie

Naam: Wim Piqueur

Telefoon: 052/34.03.75

Gsm: 0472/29.26.81

E-mail: wim.piqueur@kinderplaneet.eu

Secretariaat + Preventieadviseur

Naam: Marijke Spiessens

Telefoon: 052/34.03.75

Email: secretariaat@kinderplaneet.eu

Schoolbestuur

VZW Katholieke Scholen Groot-Bornem

Driesstraat 10

2880 Bornem

Website: https://www.ksgrootbornem.be/

Leerkrachten

Kerremans Elke                               1ste kleuterklas

Email: elke.kerremans@kinderplaneet.eu

Segers Ann                                     2de kleuterklas

Email: ann.segers@kinderplaneet.eu

Stange Yaëlle                                 3de kleuterklas

Email: yaelle.stange@kinderplaneet.eu

Pauwels Ellen                                  1ste leerjaar

Email: ellen.pauwels@kinderplaneet.eu

Caroline Geenens                            2de leerjaar

Email : caroline.geenens@kinderplaneet.eu

Mampaey Carine                             3de leerjaar

Email: carine.mampaey@kinderplaneet.eu

Freya Sergooris                              4de leerjaar

Email: freya.sergooris@kinderplaneet.eu

Kenens Manus                                 5de leerjaar

Email: manus.kenens@kinderplaneet.eu

De Buyser Sylvia                             6de leerjaar

Email: sylvia.de.buyser@kinderplaneet.eu

Saskia Leniere                                turnleerkracht

Email: saskia.leniere@kinderplaneet.eu

Dorien Bellon                                   zorgcoördinator

Email: dorien.bellon@kinderplaneet.eu

Parisi Lina                                          zorgjuf K.S.  (deeltijds)

Email: lina.parisi@kinderplaneet.eu

Om je beter van dienst te zijn maakt deze site gebruik van cookies.

Accepteer onze cookies om zo vlot mogelijk op onze website te surfen. Meer info over het privacybeleid, klik hier