Schoolteam

 

Directie

Naam: Saskia Leniere

E-mail: saskia.leniere@kinderplaneet.eu

Telefoon: 052/34.03.75

GSM: 0497/37.49.37

Secretariaat + Preventieadviseur

Naam: Marijke Spiessens

Telefoon: 052/34.03.75

Email: secretariaat@kinderplaneet.eu

Schoolbestuur

VZW Katholieke Scholen Groot-Bornem

Driesstraat 10

2880 Bornem

Website: https://www.ksgrootbornem.be/

Leerkrachten kleuterschool

Elke Kerremans                            1ste kleuterklas

E-mail: elke.kerremans@kinderplaneet.eu

Sandra Polspoel                             kinderverzorgster

E-mail: sandra.polspoel@kinderplaneet.eu

Ann Segers                                     2de kleuterklas

E-mail: ann.segers@kinderplaneet.eu

Yaëlle Stange                                 3de kleuterklas

E-mail: yaelle.stange@kinderplaneet.eu

Lina Parisi                                      zorgjuf K.S.  (deeltijds)

E-mail: lina.parisi@kinderplaneet.eu

Leerkrachten lagere school

Ellen Pauwels                                  1ste leerjaar

E-mail: ellen.pauwels@kinderplaneet.eu

Caroline Geenens                            2de leerjaar

E-mail : caroline.geenens@kinderplaneet.eu

Carine Mampaey                             3de leerjaar

E-mail: carine.mampaey@kinderplaneet.eu

Manus Kenens                                 3de en 4de leerjaar

E-mail: manus.kenens@kinderplaneet.eu

Freya Sergooris                                5de leerjaar

E-mail: freya.sergooris@kinderplaneet.eu

Sylvia De Buyser                             6de leerjaar

E-mail: sylvia.de.buyser@kinderplaneet.eu

Saskia Leniere                                turnleerkracht

E-mail: saskia.leniere@kinderplaneet.eu

Dorien Bellon                                   zorgcoördinator

E-mail: dorien.bellon@kinderplaneet.eu